Prestatieblad: Barner, Julian L10K
 
 
    60 m 1500 m 400 m 100 m 3000 m 800 m 200 m 5000 m 1000 m 10000 m Totaal  
1 2013 Trutnov 8,51 5:18,78 1:01,66 13,24 11:33,76 2:28,63 27,27 20:16,52 3:19,06 43:27,93 5075  
624 414 570 672 430 469 637 414 446 399 32e Plaats  
MJ Potsdamer Laufclub   1:25,00     1:32,50 1:14,31   1:37,32 1:19,62 1:44,31 LK: 7e Plaats  
2 2014 Kapfenberg 8,59 5:21,08 1:04,65 13,61 11:32,09 2:34,23 27,40 19:53,06 3:16,08 43:21,40 4930  
609 404 497 629 434 414 630 442 469 402 28e Plaats  
MJ Potsdamer Laufclub   1:25,62     1:32,27 1:17,11   1:35,44 1:18,43 1:44,05 LK: 4e Plaats  
3 2015 Sömmerda 8,33 5:08,15 1:02,02 13,11 11:11,94 2:26,90 27,52 19:39,20 3:11,96 41:47,25 5378  
658 465 561 688 478 487 623 460 501 457 33e Plaats  
MJ Potsdamer Laufclub   1:22,17     1:29,59 1:13,45   1:34,33 1:16,78 1:40,29 LK: 4e Plaats  
4 2016 Hranice na MoravÄ› 8,18 5:15,22 1:03,26 16,74             1967  
686 431 530 320 −−− −−− −−− −−− −−− −−−    
M20 Potsdamer Laufclub   1:24,05                    
5 2017 Hengelo 8,64 5:23,44 1:04,38 13,38 11:55,56 2:35,57 28,00 22:13,68 3:34,66 50:58,44 4344  
600 393 504 656 385 402 596 284 337 187 39e Plaats  
M20 OSC Potsdam   1:26,25     1:35,40 1:17,78   1:46,69 1:25,86 2:02,33 LK: 22e Plaats  
6 2018 Winterlingen 8,69 5:39,19 1:09,47 14,00 12:34,08 2:44,41 29,74 22:25,57 3:37,95 46:55,15 3909  
591 326 390 585 311 323 503 273 316 291 37e Plaats  
M20 OSC Potsdam   1:30,45     1:40,54 1:22,20   1:47,64 1:27,18 1:52,60 LK: 8e Plaats  
7 2019 Sömmerda 8,78 5:31,21 1:06,92 13,73 11:56,65 2:39,86 28,89 21:10,02 3:30,53 48:47,53 4243  
575 359 445 615 383 362 547 352 365 240 44e Plaats  
M20 OSC Potsdam   1:28,32     1:35,55 1:19,93   1:41,60 1:24,21 1:57,10 LK: 11e Plaats  
8 2022 Potsdam 8,81 5:30,75 1:07,69 14,28 11:58,56 2:40,45 28,72 20:47,16 3:33,10 44:14,23 4303  
570 361 428 554 379 357 556 378 347 373 25e Plaats  
M20 OSC Potsdam   1:28,20     1:35,80 1:20,22   1:39,77 1:25,24 1:46,16 LK: 12e Plaats  
9 2023 Winterlingen 8,93 5:38,38 1:08,30 13,83 12:35,21 2:43,83 28,65 21:53,42 3:34,95 46:53,00 4026  
549 329 415 604 309 328 560 305 335 292 21e Plaats  
M20 OSC Potsdam   1:30,23     1:40,69 1:21,91   1:45,07 1:25,98 1:52,52 LK: 3e Plaats  
10 2024 Toul 8,97 5:41,98 1:09,38 14,51 12:17,26 2:40,71 29,46 22:05,25 3:31,41 46:50,00 3939  
542 315 392 529 343 355 517 293 359 294 31e Plaats  
M20 OSC Potsdam   1:31,19     1:38,30 1:20,35   1:46,02 1:24,56 1:52,40 LK: 5e Plaats  
Legenda: grijs + vet = Beste prestatie, lichtgrijs + cursief = Vroegere beste prestatie, vet = Beste prestatie van de laatste 5 jaar.
De tijd, punten volgens het nieuwe scoresysteem en de gemiddelde rondetijd zijn getoond. Alle data onder voorbehoud
© 2002-2024 Uwe Warmuth >>> www.looptienkamp.eu