L10K
Deutsch English Français Česky Nederlands

36e Internationale Looptienkamp 2019
− Soemmerda −
Resultaten

Leeftijdsgroepen   Naam Vereniging 60 m 100 m 200 m 400 m 800 m 1000 m 1500 m 2.000 m 3000 m 5000 m 10000 m Som

Resultaten van de vrouwen (Totale score)

Plaats Nr. Naam LK N Vereniging 60 m 1500 m 2000 m 400 m 100 m 3000 m 800 m 200 m 5000 m 1000 m 10000 m Som
1e 101 Zimmermann, Kristin W30 Duitsland Team riedelbaeck.de 8,81
754
4:47,44
857
1:01,60
812
13,57
809
10:25,30
897
2:23,91
805
27,91
809
18:44,55
838
3:01,40
900
40:47,00
813

8294
2e 102 Schott, Maren W40 Duitsland TSV Bayer 04 Leverkusen 8,49
813
5:18,73
693
1:01,32
819
13,33
838
11:57,01
680
2:30,99
728
26,85
870
21:37,78
611
3:17,22
768
47:56,45
558

7378
3e 105 Brünner, Franziska W35 Duitsland LC Jena 9,20
686
5:24,35
665
1:07,92
657
14,61
692
12:07,40
658
2:34,42
693
30,16
686
21:21,20
631
3:24,47
710
44:30,76
674

6752
4e 104 Musial, Elke W50 Duitsland SC DHfK Leipzig 10,26
516
5:09,08
742
1:11,25
582
16,18
533
11:12,13
783
2:32,74
710
32,75
557
19:48,58
750
3:20,28
743
42:32,60
746

6662
5e 109 Petersen, Tatjana W20 Duitsland TSV Rotkreuz / OSC Potsdam 9,39
654
5:26,01
657
1:08,46
645
14,80
672
11:58,09
678
2:38,53
651
30,11
689
21:11,36
643
3:25,58
702
45:27,70
641

6632
6e 103 Brandecker, Yvonne W40 Duitsland Harz-Gebirgslaufverein Wernigerode 9,38
655
5:24,68
664
1:10,16
607
15,26
624
11:43,32
711
2:38,50
652
31,95
595
20:33,88
691
3:26,94
691
44:56,11
659

6549
7e 110 Beckmann, Angela W45 Duitsland SG Stern Ulm/Neu-Ulm 9,44
645
5:27,03
652
1:10,57
597
15,28
622
11:58,04
678
2:44,17
597
30,73
656
20:59,89
658
3:39,11
602
44:23,81
678

6385
8e 111 Waldstädt, Sandra W40 Duitsland SV Hermsdorf 9,47
640
5:43,50
576
1:08,18
651
15,00
651
12:56,46
556
2:40,38
633
30,17
685
23:33,80
479
3:42,59
577
49:51,75
498

5946
9e 115 Ladenstein, Anna W30 Oostenrijk Wiener AC Team Red 9,80
586
5:36,91
606
1:13,21
540
15,81
568
12:17,45
636
2:47,07
569
32,19
584
21:32,92
617
3:39,24
601
45:48,61
629

5936
10e 118 Petr Ernestová, Zuzana W45 Tsjechië SK Dolar Hajnice 9,28
672
5:58,07
512
1:10,49
599
14,53
701
13:17,92
514
2:55,94
490
29,76
707
23:03,26
512
3:49,90
527
47:14,40
581

5815
11e 116 Ernestová, Viktoria W20 Tsjechië SK Dolar Hajnice 9,07
708
5:59,22
507
1:08,40
646
14,41
714
13:24,16
502
2:46,08
579
30,33
677
23:28,20
485
3:51,03
520
52:52,16
410

5748
12e 117 Englmann, Melanie W40 Duitsland SG Stern Ulm/Neu-Ulm 9,61
617
5:46,83
561
1:12,06
565
15,31
619
12:45,44
578
2:49,73
545
31,67
609
23:04,86
511
3:42,09
581
48:45,98
532

5718
13e 122 Doerks, Anja W50 Duitsland LG Nordharz 9,26
675
6:00,65
501
1:12,81
549
14,82
670
13:39,62
473
2:51,31
531
31,53
616
23:15,17
499
3:50,70
522
49:35,43
506

5542
14e 121 Debertshäuser, Steffi W45 Duitsland SV Sömmerda e.V. 10,58
469
5:40,41
590
1:17,98
445
16,99
459
12:19,76
631
2:47,56
565
36,46
396
21:08,91
646
3:37,49
613
45:23,72
643

5457
15e 107 Bauer, Karoline W35 Duitsland Chemnitzer LV MEGWARE 9,62
616
6:04,67
484
1:11,28
582
15,50
599
13:15,11
519
2:50,73
536
31,94
596
23:56,89
455
3:48,27
538
50:08,04
489

5414
16e 114 Brehme, Jasmin W20 Duitsland SV Sömmerda e.V. 9,21
684
6:06,09
478
1:12,67
552
14,69
684
13:53,18
448
2:51,34
530
30,23
682
24:40,67
410
3:54,13
499
53:22,98
396

5363
17e 120 Jíchová, Ivana W50 Tsjechië TJ Nové Město na Moravě 9,41
650
6:36,96
359
1:09,43
623
14,70
683
14:21,02
400
2:49,63
546
29,96
696
24:56,23
395
3:48,90
534
55:57,64
329

5215
18e 123 Rosenthal, Elke W50 Duitsland SV Lok Blankenburg 10,05
547
6:05,11
482
1:15,77
488
16,40
512
13:06,74
535
2:54,42
503
34,21
490
22:45,78
532
3:48,79
535
47:34,97
570

5194
19e 119 Conzelmann, Manuela W40 Duitsland LG Winterlingen 9,93
566
6:00,09
503
1:17,41
456
16,57
496
13:22,80
504
3:01,84
440
35,06
453
23:13,72
501
3:54,05
500
48:40,35
535

4954
20e 133 Seidel, Marjoke W20 Nederland AV Daventria 1906 10,01
554
6:16,33
437
1:15,39
496
16,03
547
13:48,00
458
3:01,20
446
33,72
512
25:28,17
365
3:57,90
475
52:54,62
409

4699
21e 126 Schlachte, Roswita W60 Duitsland VfL Eintracht Hannover 10,58
469
6:20,12
422
1:23,14
352
16,75
480
13:32,96
485
3:13,09
353
36,16
408
24:00,20
451
4:04,58
434
52:05,05
432

4286
22e 131 Vogt, Sabine W50 Duitsland FSV Beichlingen 10,31
508
6:50,12
314
1:21,73
376
17,00
458
14:18,45
404
3:10,61
372
34,99
456
24:42,60
409
4:16,03
367
52:46,27
413

4077
23e 134 Gomoll, Ilka W45 Duitsland LC RON-HILL Berlin 11,35
366
6:14,49
444
1:23,45
346
18,81
312
13:56,34
443
3:00,49
452
37,76
345
24:45,34
406
3:55,94
488
51:14,67
456

4058
24e 130 Sarasa, Marion W65 Duitsland LC RON-HILL Berlin 11,78
314
[765]
6:31,56
379
[839]
1:26,28
300
[750]
19,13
289
[736]
13:55,28
445
[910]
3:20,32
302
[752]
38,92
304
[754]
24:15,55
436
[901]
4:13,05
384
[845]
50:39,41
474
[941]

3627
[8193]
25e 132 Timm, Jana W45 Duitsland LAV Halensia 10,81
437
6:54,06
301
1:24,42
330
17,39
424
15:21,63
304
3:18,90
312
36,56
392
27:03,67
281
4:28,15
303
55:24,40
343

3427
26e 138 Bensch, Doreen W50 Duitsland Laufwerk Schnaudertal 10,93
421
7:21,54
217
1:30,05
244
18,09
367
15:44,81
271
3:35,04
211
37,27
364
28:43,72
205
4:47,42
213
58:22,90
272

2785
27e 129 Hackbarth, Ute W55 Duitsland LSV Pirna 10,62
463
6:50,48
312
1:26,28
300
17,62
405
14:52,11
349
3:26,47
262
37,26
364
4:24,40
322

2777
28e 136 Lauerwald, Heike W50 Duitsland SV Sömmerda e.V. 11,37
363
7:12,49
243
1:29,06
258
19,27
280
15:37,04
282
3:24,54
274
38,05
335
28:10,52
229
4:37,96
255
59:08,57
255

2774
29e 139 Linke, Silvia W50 Duitsland LC Jüterbog 10,50
481
7:54,69
135
1:28,13
272
17,36
427
17:13,46
162
3:39,25
188
36,22
405
32:09,87
86
5:02,98
152

2308
30e 137 Paschke, Cecile WJ Duitsland LG Winterlingen 10,50
481
8:08,15
107
1:27,11
288
17,04
454
17:35,20
139
3:52,10
125
36,80
382
31:02,17
120
5:22,65
90
1:12:37,43
45

2231
31e 140 Franke, Steffi W60 Duitsland SV Mühlbach 10,96
417
8:34,24
62
1:33,56
197
18,32
349
17:15,40
160
3:44,51
161
38,61
315
31:17,14
112
5:09,31
130
1:03:31,43
168

2071
32e 141 Barner, Jutta W55 Duitsland OSC Potsdam 12,45
241
8:19,78
86
1:45,42
75
20,59
196
17:38,25
136
4:10,76
57
44,81
133
31:06,30
118
5:34,34
60
1:07:12,09
109

1211
33e 142 Paschke, Waltraut W40 Duitsland LG Winterlingen 11,53
344
9:21,04
12
1:50,41
41
20,56
198
21:08,31
7
4:40,43
3
45,84
110
36:55,73
5
6:35,34
1
1:16:03,14
19

740
34e 135 Pries, Angela W60 Duitsland OSC Potsdam 14,70
66
8:21,53
83
1:59,07
6
24,10
46
17:47,04
128
4:09,59
61
51,50
23

413
35e 144 Linzbichler, Brigitta W70 Oostenrijk Kapfenberger SV LA 12,66
220
[769]
10:07,52
1
[286]
2:02,72
1
[329]
22,14
117
[624]
20:57,53
10
[391]
4:52,33
1
[295]
49,15
51
[506]
36:57,12
5
[366]
6:19,12
1
[339]
1:20:27,51
2
[343]

409
[4248]
36e 143 Paschke, Bärbel W65 Duitsland LG Winterlingen 13,79
124
[519]
9:04,15
25
[334]
1:56,44
13
[298]
23,65
59
[409]
19:14,11
58
[407]
4:31,00
13
[296]
50,17
38
[364]
35:11,96
23
[329]
5:53,36
25
[333]

378
[3289]
37e 145 Bornschein, Isabel W50 Duitsland KSV Baunatal 13,88
117
10:19,49
1
2:04,95
1
23,45
66
21:48,29
1
4:56,50
1
51,64
22
37:49,12
1
6:52,60
1
1:16:03,11
19

230
Jeugd-Loopzeskamp
1e 147 Dieckmann, Hanna Pauline WU16 Duitsland Harz-Gebirgslaufverein Wernigerode 9,12
700
7:27,77
668
14,79
673
12:14,63
642
2:28,51
755
3:18,70
756

4194
2e 146 Brandecker, Lea WU16 Duitsland Harz-Gebirgslaufverein Wernigerode 8,78
760
7:48,95
598
13,63
802
13:02,99
543
2:36,77
669
3:23,74
716

4088
3e 150 Bielas, Malena WU16 Duitsland Harz-Gebirgslaufverein Wernigerode 9,19
687
8:44,98
431
14,42
713
13:43,57
466
2:45,26
586
3:37,59
612

3495
4e 149 Warmuth, Lena WU16 Duitsland USV TU Dresden 9,66
609
9:09,24
367
15,81
568
13:54,10
447
3:00,33
453
3:55,85
488

2932
5e 148 Clemens, Lisa WU16 Duitsland LG Winterlingen 9,34
662
9:32,90
310
15,52
597
15:12,84
317
3:15,69
335
4:07,54
416

2637
Start in verschillende disciplines
301e 159 Funke, Nina WU16 Duitsland SV Sömmerda e.V. 8,33
843
13,06
870

1713
302e 160 Schleicher, Lea Celine WU16 Duitsland SV Sömmerda e.V. 8,59
795
13,31
840

1635
303e 162 Mickley, Lena WU16 Duitsland SV Sömmerda e.V. 8,95
729
14,26
731

1460
304e 161 Römhild, Leony WJ Duitsland SV Sömmerda e.V. 13,78
785

785
305e 152 Eckardt, Nele WU14 Duitsland SV Sömmerda e.V. 2:32,59
712

712
306e 166 Mahn, Lea-Marie W20 Duitsland Schmölln 15,81
568

568
307e 151 Koopman-Kuin, Danielle W20 Nederland Kronos 15:10,53
321

321
308e 168 Lauerwald, Luisa W20 Duitsland SV Sömmerda e.V.
0
    Laatste verandering: 29-3-2021   [top van de pagina]   [Startpagina]   [Colofon]   [2021]   [2019]     Alle data onder voorbehoud      © 2002-2021 Uwe Warmuth >>> www.looptienkamp.eu
    Deze website gebruikt geen cookies, verzamelt geen bezoekersinformatie en heeft geen verbinding met sociale netwerken.
top van de pagina